Shkarkimi i Albin Kurtit pas 50 ditës si kryeministër i Kosovës ka mërzitur modelen e njohur, Oriola Marashi.

Në një postim në rrjetet sociale, modelja seksi ka reaguar ashpër për këtë vendim, teksa ndër të tjera thekson se Albin Kurtin e rrëzuan ‘hijenat e korrupsionit’.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb