Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një seri fotosh nga aksi i ri Qukës-Qafë Plloçë.

Ky aks që ka filluar të ndërtohet prej vitesh ende nuk ka përfunduar teksa Rama ka nxjerrë foton e një ure.

Sipas tij ajo është ura spektakolare mes disa urave të tjera të aksit që po merr formën përfundimtare.

STATUSI NGA EDI RAMA
Ja edhe ura spektakolare që mes disa urash të tjera, po merr formën përfundimtare në aksin Qukës – Qafë Plloçë😊

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb