Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në fshatin Raçë të Gjakovës, ku për pasojë 3 persona kanë humbur jetën.

Aksidenti u konfirmua nga ëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nysret Gjurkaj. “Jemi në pritje, të raportit nga vendi i ngjarjes. Në momentin që e marrim raportin ju tregojmë”, ka thënë Gjurkaj për telegraf.

Ndërkaq, sipas medias lokale ‘Syri-vizion” të aksidentuarit dyshohet se janë shtetase shqiptarë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: