Aksident në rrugën e Arbrit. Dy automjete janë përplasur ‘kokë më kokë’ në bajpasin e rrugës së Arbrit në fshatin Bastar Murrize. Për pasojë është krijuar një radhë e gjatë automjetesh.

Bajpasi i rrugës së Arbrit mbetet segmenti më i vështirë i kësaj rruge. Rruga e Arbrit u hap për qarkullimin e automjeteve në nëntor të vitit 2021, por që në fakt ende nuk ka mbaruar ende. Që nga hapja e qarkullimit në këtë rrugë janë shënuar dhjetëra aksidente.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: