Kryeministri i vendit Edi Rama, ka përsëritur deklaratën se nuk do të ketë asnjë lëshim për vjedhësit e energjisë elektrike. Këtë herë Rama ka postuar një foto në Twitter të një kabine elektrike, me të cilën furnizohej me energji një biznes i madh, ndërsa paguante sa një furrë buke.(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb