Balerina e njohur Adel Lami ka qenë e ftuar në Pop Culture këtë të shtunë.

Teksa kanë bërë një lojë me shotsa së bashku me gazetaren Kilda Hysenbegasi, Adel ka treguar se shqiptarët nëpër botë kanë frikë nga shqiptarët por disa prej tyre i vlerësojnë shumë. Madje ajo ka treguar se aktori i njohur amerikan në një mënyrë të ndërthortë e ka propozuar për martesë.

“Unë kam festuar ditëlindjen ka qenë Mr Big i “Sex and the city” ka ardhur më ka uruar ditëlindjen dhe më ka pyetur nga jam. I kam thënë nga Shqipëria dhe më tha po të isha 20 vjet më i ri, do isha martuar me ty sepse shoku im i ngushtë ka gruan shqiptare dhe jeni shumë të mira!”- ka treguar balerina shqiptare.

Më pas është ngacmuar nga gazetarja duke thënë se aktori i njohur i ka kërkuar martesë. E pra edhe këtë nuk e kishim pritur.(Tch)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb