Arta Elezaj është një ndër femrat më të dëshiruara të showbizit shqiptar.

Aktorja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat ushtrohet shumë në palestër, ku edhe shpesh pozon foto dhe i shpërndan në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se ushtrimet i kanë ndihmuar të ketë forma trupore mjaft joshëse. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: