Aktorja e njohur amerikane, Lisa Masters, është vetëvrarë! 52-vjeçarja është gjetur e varur në dhomën e hotelit të saj në Peru.

Burri i saj, William Brooks është shokuar nga lajme për vdekjen e saj dhe ka kërkuar kthimin e menjëhershme të trupit të saj në Amerikë.

Aktorja ka luajtur role në seriale si Gossip Girl, Ugly Betty, Law and Order, Special Victims Unit, The Stepford Wives dhe Unbreakle Kimmy Schmidt.

(i.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb