Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të preferuar për publikun shqiptar.

Ai ditën e sotme feston 39-vjetorin e lindjes, e nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë e të afërmit.

Por në mes të urimeve, më i veçanti për të, padyshim është ai i bashkëshortes Miriam Cani. Kjo e fundit ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shihet Albani
dhe dy të vegjëlve të tyre, Ameli dhe Duam, e shkruan:

“Mëngjesi më i ëmbël për mua. Gëzuar ditëlindjen babi më i mirë në botë. Do të duam sa të kemi frymë”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb