Alert! “Vajtimi” i Mjedisit në prag të Ditës Botërore dhe problemet e pafundme në Shqipëri
“Do flasim për mjedisin për 5 qershorin ditën ndërkombëtare të mjedisit dhe 22 maji dita ndërkombëtare të diversitetit.

Do të flasim sot për situatën në Shqipëri, se si është mjedisi”, tha autori i “Alert”, Granit Sokolaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb