Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayışman i surprizuan të gjithë  pas pas një kohe shumë të gjatë vendosën t’i kalojnë pushimet verore në Jug të Shqipërisë.

Por gjatë qëndrimit në Shqipëri Almeda dhe Tolgahan janë bërë bashkë me çiftin e njohur, Ledri Vulën dhe Sara Hoxhën.

Modelja, në llogarinë e saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi nga takimi i djalit të saj me vajzën e tyre, Poem Vula.

Almeda

“E gjetëm nusen ne. Efehan & E bukura Poem,” shkroi ajo krahas fotografisë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb