Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë bërë prindër të një djali në muajin tetor, të cilin e pagëzuan me emrin Diell. Arbana nuk nguron të publikojë foto apo video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

  • foto galeri

Së fundmi, Arbana ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku shfaqet i vogli teka i ka shtrënguar dorën e saj dhe kjo pozë na i shkriu zemrat të gjithëve.
“Dashuria ime e vogël”, ka shkruar moderatorja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: