Moderatorja e njohur Arbana Osmani nënë për herë të dytë në tetor dhe solli në jetë një djalë të quajtur Diell. Gjatë këtyre javëve moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj foto, video e shumë detaje të tjera që lidhet me të qenurit nënë e dy çunave.

Së fundmi moderatorja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, ku është pyetur “2 fëmijë a më shumë?”, duke u përgjigjur “Me 3 bëhesh prind thonë”, duke lënë të kuptojmë se moderatorja ka në plan një tjetër bebush.

Arbana ka treguar se ka vuajtur nga ankthi dhe depresioni, por nuk ka dhënë detaje. Teksa është pyetur nga një fanse “A ke kaluar ndonjëherë ankth?” ajo është përgjigjur shkurt: “Ankth, depresion, dëshpërim. Kam kërkuar ndihmë.”

Arbana ka treguar po ashtu se se debaton vazhdimisht me shoqen e saj Xhemi Sheh për mënyrën si i jep makinës, por ka shtuar se aktualisht e ka marrë malli shumë për të.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb