Blogerja e njohur Shqiptare, Armina Mevlani është tepër e angazhuar në rrjete sociale.

Jo vetëm për shkak të postimeve që lidhen me punën, Armina, publikon foto e video edhe nga përditshmëria.

Ashtu ka bërë dhe së fundmi, ku ka ndarë me fansat foto me bikini, ku në pah ka vendosur format e bëshme trupore.

Fotografitë e veçanta kanë marrë mijëra pëlqime e komente nga më të ndryshmet.

Ajo nuk e ka zbuluar destinacionin e pushimeve. Këto foto nga Armina, vijnë pas disa pyetjeve-përgjigjeve që ajo ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram, ku ndau një sërë temash. Një ndër të cilave ishte dhe dasma që kanë në plan për të realizuar me partnerin Shkëlzen Berisha.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb