TIRANE- Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, u bë ekzekutimi i vendimit të Gjyaktës së Krimeve të Rënda në Tiranë për shtetasin: Gëzim Kurti, 48 vjeç, banues në Lezhë.

Shtetasi i lartpërmendur ishte i shpallur në kërkim, pasi ndaj tij Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, me vendim Nr.06, datë 17.01.2018, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, i dyshuar për vepren penale të “Trafikim të narkotikeve” kryer në bashkëpunim.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: