Kur bebja të rritet do shohë se cfarë ka bërë i ati me atë në krahë një ditë të bukur. Misioni? Të veshë pantallonat pa i kapur fare me duar, (sepse me to mban beben) nën një ritëm kërcimi. Me këngën e grupit Europe në sfond, “The Final Contdown”, në videon e postuar më poshtë mund të shihni lëvizjet interesante të babait me beben në duar.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: