KOSOVE

Pak ditë më parë, një ndër banorët më të komentuar të Big Brother Vip Kosova u detyrua të lërë shtëpinë për shkak të një sulmi epileptik që pësoi dhe më pas është shoqëruar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Bëhet fjalë për Lugatin, emri i vërtetë i të cilit është Gjon Karrica.

Së fundmi, thuhet se Gjoni po përballet me diçka tepër serioze. Sipas ‘Indeksonline, pas të gjitha ekzaminimeve ai ka rezultuar pozitiv me Hiv-Aids.

Aktualisht Gjoni është duke u trajtuar në Klinikën Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Këto janë të dhënat e vetme nga situata e Gjonit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb