Një 59 vjeçar nga Lushnja i është drejtuar policisë për të denoncuar largimin nga banesa të bashkëjetueses së tij, duke mos pasur asnjë informacion se ku ndodhet.

“Në datën 30.06.2022, në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ka bërë kallëzim shtetasi Sh. P., 59 vjeç, banues në Thanë, Lushnjë, se është larguar nga banesa që prej datës 26.06.2022 dhe nuk është kthyer më, bashkëjetuesja e tij, shtetasja L. Sh., 49 vjeçe.
Po punohet për gjetjen e 49-vjeçares”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb