Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika, janë prindër të dy fëmijëve. Ata publikojnë shpesh momente pranë tyre në rrjete sociale, duke treguar se iu kanë ndryshuar jetën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi, Loriku ka ndarë në Instastory një bisedë me Monikën, ku i ka kërkuar edhe një fëmijë të tretë, pasi dalin të bukur. “Dua të bëjmë një fëmijë tjetër, dalin shumë të bukur”, – i ka shkruar Cana.

“Jooooo, mjaft, më ke lodhur,”- iu përgjigj ajo.

Partnerja i ka kthyer një përgjigje që padyshim i ka bërë të gjithë për të qeshur. “Joooo! Mjaft! Më ke lodhur”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb