Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar pamje nga atmosfera festive në Hollywood Hills ku ajo jeton.

Rexha thotë se njerëzit po bërtasin për Biden dhe se Los Angeles është shumë i lumtur në këto momente.

Në fakt, Bebe Rexha jeton në një qytet që është pjesë e Kalifornisë ku Biden fitoi plot 55 votat elektorale me rezultat të konsiderueshëm.

Madje dhe vetë ajo, si fëmijë i një familje emigrantësh shqiptarë nga Maqedonia e Veriut, ka qenë kundër politikave të Trump qysh në vitin 2016.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb