Bebe Rexha vazhdon të shijojë sukseset e shumta në karrierën e saj muzikore.


Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk le pas dore rrjetet sociale ku është shumë e ndjekur dhe ku poston shpesh herë foto provokuese dhe seksi.


Sot, Bebe Rexha ka publikuar në Instagram një foto ku është shfaqur me një veshje transparente dhe dalin në pah format trupore me bikini të zeza.


(da.xha/BalkanWeb)

Auto Bebe Rexha11548184432
Auto Bebe Rexha11548184432

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb