Ka nga ato që e pëlqejnë më bionde dhe ata që dashurojnë një Belen më brune. E vërteta është, që të gjitha transformimet e Rodriguez janë të suksesshme.

Modelja argjentinase duket magjepse, me flokët e errët dhe me të brendshme të zeza, teksa përgatitet për një set fotografik super hot.

Përveçse seksi vetëm për Stefanon, në këtë vit të ri showgirli vazhdon ti bëjë për vete të gjithë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb