Maradona dhe Belen Rodriguez kërcejnë së bashku në emisionin i Maria de Fillipi, Amici.

Showgirl argjentinas i ka magjepsur të gjithë me kërcumin e saj sensual me Diego Armando Maradonën që si i dashuruar pas kërcimit ka kërcyer së bashku me balerinën argjentinase duke ndezur atmosferën.

Me pasionin tipik që i karakterizon, Belen dhe Pibe de Oro kanë dhuruar momente sensualizmi. Përpara se të kërcente me Maradonën, Belen i ka magjepsur të gjithë me një kërcim sensual me trupën e profesioniste të baletit.
(da.xha/BalkanWeb)

20180422_021803

xBelen-Rodriguez-balla-con-Maradona-e1524348734306-740x350.png.pagespeed.ic.-2jhNuIlda

C_2_articolo_3135652_upiImagepp

1524346912_295

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb