Belen Rodriguez nxjerr në pah gjithë sensualitetin e saj dhe josh në rrjetet sociale me një topless të nxehtë. Pamja vjen nga dhoma e zhveshjes, ku prezantuesja pozon para pasqyrës me pjesën e sipërme të fustanit të ulur për të treguar gjoksin. Me njërën dorë ajo fsheh thithkat e saj, por një pjesë e madhe e lëkurës së zhveshur mbetet e zbuluar.

Kishte kohë që Belen Rodriguez nuk kishte publikuar foto provokuese në rrjetet sociale, kohët e fundit ka preferuar imazhe që e portretizojnë atë në setin e xhirimit apo gjatë momenteve familjare, nga fundjavat e lumtura me gjithë klanin e saj të dashur deri tek festa e ditëlindjes së motrës Cecilia Rodriguez, ose në versionin e mamit me fëmijët e saj Santiago dhe Luna Marì.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Megjithatë, me foton e postuar në story, ajo bëri që të kërcejnë zemrat e ndjekësve, duke u rikthyer të tregohej seksi dhe provokuese siç bënte në të kaluarën, kur fotot e nxehta ishin në rend të ditës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb