Aktori Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi njihen për miqësinë e vecantë që kanë mes tyre dhe për batutat që shkëmbejnë.

Së fundmi ka qene Ermal Mamaqi ai që ka thumbuar Besin, por ky i fundit nuk ia ka përtuar me përgjigjen. Në një foto të publikuar nga Besi në ‘Instagram’ nga dasma, Ermal Mamaqi ka komentuar duke i shkruar:

“Sa i miiiir. Vdektë Olti Curri për ty.”
Screenshot_19
Por Bes Kallaku nuk është përmbajtur dhe ja ka kthyer menjëherë duke shkruar:

“Kështu vazhdo, je i paarritshëm, akoma nuk e kam gjet zarfin tënd nga dasma… hahahaha,”-ka përfunduar aktori.
Screenshot_20
(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb