TIRANE – Edhe pse angazhimet artistike në muzikë apo koncerte të ndryshme nuk kanë munguar, Besa Kokëdhima ka kohë pa nxjerrë një hit të ri.
Këtë herë, këngëtarja e njohur ka vendosur të rikthehet më fuqishëm se kurrë! Më atë të një videoje në Instagram Besa ma lajmëron për hitin e ri që del në treg së shpejti “Amor”.


Duket se ai është realizuar në vende të ndryshme bregdetare, ndërsa vjen në version dy gjuhësh, shqip edhe anglisht. Shumë suksese për Besën.(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb