Në Sallën e Mbledhjeve të Këshillit Bashkiak të Elbasanit është konstituuar këshilli i ri me 51 anëtarë si dhe është bërë betimi i z.Gledian Llatja, kryebashkiakut të dalë nga zgjedhjet e 30 Qershorit.

Gledian Llatja është pasuesi i Qazim Sejdinit, i cili drejtoi për 12 vite bashkinë e Elbasanit.

Gjatë kësaj mbledhje është votuar për kryetar të këshillit bashkiak pedagogu Hektor Çiftja dhe ekonomistja Ana Muça si nënkryetare e këtij këshilli.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: