MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 23 viktima në 24 orët e fundit. Bilanci i fataliteteve vijon të mbetet i lartë.

Nga ana tjetër 365 raste të reja ka pasur në po kaq orë.

Lajmi i mirë është se 551 pacientë u shëruan dhe i kanë dhënë fund betejës me COVID-19 si fitimtarë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb