Prej një muaji, Birra Korça ka mirëpritur aplikime për vajza promovuese për eventet e sezonit të ri 2021.

Kjo është një mundësi e shkëlqyer punësimi ofruar nga birra mё me traditë në vend, për të rinj që dëshirojnë të marrin pjesë në festa dhe turne për të prezantuar emrin, imazhin prestigjioz dhe produktet e Birra Korça.

Vajzat e “Birra Korça” janë prezantuese të shkëlqyera. Ato janë më shumë se një portret i bukur. Ato kanë vetëbesim dhe e prezantojnë Birrën Korça në panaire dhe evente outdoor.

Vajzat që kane aplikuar nëpërmjet rrjeteve sociale te birra Korça, këto ditë janë organizuar në një event degustimi të shijeve cilësore dhe njohje të produktit. Ato kanë marre pjesë gjithashtu në foto-shooting dhe video-shooting profesional.

Birra Korça tashmë është gati për një sezon veror plot argëtim dhe surpriza për konsumatorin e saj besnik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb