Nga: ENEIDA CAKERRI

200 gr miell
150 gr gjalpë
100 gr sheqer pluhur
1 vezë
Pak vanilje
2-3 lugë qumësht

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb