Biznesmeni shqiptaro – amerikan dhe veprimtari i çështjes kombëtare, Xhim Xhema dhuroi 500 mijë dollarë Institutit Dole pranë Universitetit Kansas.

Shenjë falënderimi për senatorin Bob Dole për mbështetjen e çështjes së Kosovës dhe çështjes shqiptare në përgjithësi.

/21Media

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb