Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta. Dyshja nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale, madje kanë hapur dhe një llogari të përbashkët në Instagram.

Usta është shumë i dashuruar pas këngëtares dhe kjo dashuri e ka lidhur ngushtë dhe me vendin tonë. Ai e ka mësuar shumë mirë shqipen dhe për më tepër ka bërë një gjest që i ka habitur të gjithë. Usta ka gdhendur në krahun e tij shqiponjën e flamurit shqiptar.

Genta ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet Usta që tregon tatuazhin.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: