“Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë…”.

Kështu ka zgjedhur t’i përgjigjet Blero Muharremi deklaratës së fundit të Afrona Dika.

Edhe ish-çifti nuk bëri përjashtim. Prej kohësh po përflitet se janë ndarë, ndonëse asnjëri nuk e ka pranuar publikisht. Këngëtari dhe modelja zgjodhën “thumbat” në rrjete sociale për t’i lënë të gjithëve të kuptojnë që nuk janë më bashkë.

Ndonëse së fundmi Blero bëri një lëshim, duke e “uruar” për ditëlindje, Afrona ka zgjedhur të shikojë përpara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb