Kampionati gjerman pritet të jetë i pari që do të kthehet në fushë mes Ligave të mëdha të Europës. Sigurisht, ndeshjet do të luhen me dyer të mbyllura.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Por Borussia Moenchengladbach nuk do të heqë dorë nga tifozët e saj. Megjithëse jo fizikisht, ata do të jenë në tribunë mes fotografive të tyre që tashmë janë vendosur në stola.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb