Dy qeveritë, ajo e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës, do të zhvillojnë mbledhjen e radhës të përbashkët.

Kryeministri njofton se mbledhja e përbashkët e dy qeverive do të zhvillohet ditën e hënë, më 20 qershor, në Prishtinë.

“Ditën e hënë, datë 20 qershor, do të zhvillohet mbledhja e përbashkët mes dy qeverive Shqipëri – Kosovë (në Prishtinë)”, thuhet në njoftimin e Kryeministrisë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb