Cara Delevingne festoi ditëlindjen e saj të 30-të me stil të premten, teksa iu bashkuan një mori miqsh të listës VIP, në një udhëtim luksoz me jahte në Formentera, Spanjë.

Modelja sigurisht i lëshoi flokët teksa bëri një zhytje dhe përlye me kremin e tortës gjatë festimeve plot argëtim në jaht.

Cara ishte në shoqëri të mirë pasi ndër mikeshat e saj të famshme në udhëtim ishte Sienna Miller, 40 vjeç, e cila dukej e pabesueshme me bikini kafe, ndërsa Margot Robbie, 32 vjeç, u pa duke u freskuar në Mesdhe.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ndërkohë, Sienna tregoi figurën e saj të mahnitshme me një palë bikini çokollatë, të cilën e kishte plotësuar me aksesorë me vathë breshkash prej floriri.

Përveçse shfaqi figurën e saj, Cara tregoi edhe aftësitë e saj mbresëlënëse në zhytje teksa u pa duke u larë në det.

Në këtë udhëtim Carës iu bashkua edhe motra më e madhe, Poppy Delevingne, 36 vjeçe, e cila dukej sensacionale me bikini rozë të zbukuruar me palma.

(Dailymail/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb