Mark Zuckerberg, i njohur ndryshe si themeluesi i “Facebook”, ka paralajmëruar mbrëmjen e djeshme se do të ketë ndryshime në platformën shumë të ndjekur.

Ai publikoi në “Facebook” një status në të cilën bëri të ditur, se në orën 10:00 do të ketë një ndryshim, duke mos e specifikuar se çfarë.

‘Lidhja në këtë vit do të jetë i veçantë. Mezi po pres të ndajmë vizionin tonë për metaversin. Shpresoj t’ju shoh të gjithëve nesër në orën 10 të mëngjesit.’- shkruan Zuckerberg.

Nuk dihet ende se çfarë ndryshimesh do të ndodhin, gjithçka pritet të zbulohet siç thotë themeluesi i “Facebook”, në orën 10:00.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: