Na ndajnë pak kohë nga martesa mes Cecilia Rodriguez dhe Francesco Monte dhe motra e Belen ka përfituar nga evenimenti ‘Fustani i ëndrrave’ për të bërë prova si nuse.
Me fustan të bardhë, seksi, Rodriguez ka sfiluar në pasarelën e Ragusa me fustanin e ditës më të rëndësishme. Shumë e emocionuar dhe seksi, ja provat për martesën me të dashurin e saj Francesco.
da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb