TIRANE

Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qenë një prej çifteve më të diskutuar të showbizit dhe kjo për faktin se ata nuk e kanë pranuar kurrë se mes tyre ka pasur më shumë se miqësi.

Me sa duket, çifti i njohur kanë vendosur t`i japin fund lidhjes së tyre disavjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur Prive, sipas së cilës burime pranë çiftit e kanë konfirmuar këtë gjë. Ndërsa po të shohim Instagramet e tyre do të shikoni që këngëtarët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb