PARIS- Mes angazhimeve të përditshme Elia dhe Leka gjejnë kohë për të shijuar pushimet së bashku. Ditët e fundit çifti mbretëror është shfaqur në Paris, ku, së bashku me miqtë e tyre po shijojnë disa ditë relaksi.

Ndryshe nga sa jemi mësuar t’i shikojmë, Elia dhe Leka kanë shkëmbyer puthje të nxehta mes tyre, duke “thyer” kështu protokollin që mbretëria ka, shkruan suplementi ‘Bluetooth’ i të përditshmes “Gazeta Shqiptare”.

Për dyshen Parisi është një qytet shumë i rëndësishëm pasi vite më parë ata kanë jetuar dashurinë e tyre të dashurisë në kryeqytetin francez.
(Bluetooth/Gazeta Shqiptare)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb