Cindy Crawford ka ndarë në rrjetin sociale Instagram një foto të bërë në 2003, në një sfilatë bamirësie për mbledhjen e fondeve për spitalin pediatrik të St.Jude.

  • foto galeri
  • foto galeri


‘Ka shumë pushtet femëror në një foto…’, shkruan top modelja 53 vjeçare në postimin e saj.


Në foton e bërë 16 vjet më parë janë emra të famshëm nga Jennifer Aniston tek Jennifer Love Hewitt, Gabrielle Union, Amber Valletta, Rachel Hunter, Deidre Hall, Allison Janney, Fran Drescher, Nancy O’Dell, Carrie Fisher e vajza e saj, Billie Lourd…


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb