Kanë kaluar 25 vjet nga dalja e saj e parë për kopertinën e ‘Vogue Italia’ dhe Claudia Schiffer kthehet më e nxehtë se asnjëherë.

Top modelja 48 vjeçare ka pozuar plotësisht nudo, me taka të larta dhe një çantë dhe një palë këpucë që i mbulon pjesët strategjike, duke shfaqur një fizik të admirueshëm.

Pavarësisht moshës, modelja më e famshme e të gjitha kohërave tregon format perfekte, që do i kishin zili të gjithë.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb