“Me vjen keq per djemte, pasi dhanë gjithçka kishin mundësi ndaj një skuadre te forte”. Keshtu eshte shprehur seleksioneri i Italise Antonio Conte, për mikrofonin e Rai Sport pas ndeshjes.

‘Keta djem ishin teper te impenjuar, te nderuar per fanellen dhe dhane gjithçka qe kishin mundesi. Bilanci? Do ta bejne te tjeret. Jam i kenaqur me kete përvojë. Kjo pankine me ka dhene gjithnje emocione. Nuk është nje lamtumire, por nje mirupafshim”, theksoi Conte, i cili tashme do te marre drejtimin e anglezeve te Celsit.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: