Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 gjokse pule
50 gr gjalpë
30 gr miell
1 qepë
200 ml qumësht
200 ml ujë
Pak vaj ulliri
1 lule brokoli
2-3 karota
Kripë
Piper të zi
Kopër/Majdanoz

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb