Kryeministri Edi Rama vjen sërish me nje mesazh drejtuar qytetarëve shqiptarë, të cilët këto ditē po i kalojnë tē izoluar nē banesa per shkak tē kërcënimit nga armiku i padukshëm COVID-19.

Edhe këtë mëngjes kreu i qeverisë ka zgjedhur një thënie të shenjtë nga Kurani.

MESAZHI I RAMES
FJALË TË SHENJTA🕌🤲🏻⛪🙏
“Kush shpëton një jetë njerëzore, është njësoj sikur të ketë shpëtuar gjithë njerëzimin”, citohet në thënien e Kuranit që ka zgjedhur Rama të publikojë.

Inbound9172057413526981359
Inbound9172057413526981359

Deri tani në vendin tonë regjistrohen 400 te prekur e 22 të vdekur.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: