Dj Geek dhe Dafina Zeqiri kanë nisur pushimet. Ata po tregohen aktiv në rrjetet sociale duke ndarë momente të bukura me ndjekësit e tyre.

Nuk hezitojnë të publikojnë edhe momentet intime duke shprehur publikisht dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Së fundmi ishte Geek ai i cili ndau një imazh para pasqyrës në krah me Dafinën. Të veshur me rroba banjo, çifti duket për mrekulli.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: