Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta paralajmëroi se denoncime me përmasa spektakolare do të bëhen publike javën që vjen.

“Denoncimet do vazhdojnë. Përmasa spektaklore në javët që vjen. Aksioni vjen më i fuqishëm. dara do i shtrëngohet çdo ditë. 10 vjet vjedhje, grabitje, koncesione, një fukarallëk i jashtëzakonshëm, poshtërim që i bëhet qytetarëve, janë shumë më tepër se mjaft.”, pohoi Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: