Edhe pse portieri gjerman Kevin Trapp nuk ishte pjesë e formacionit në ndeshjen Spanjë-Gjermani, atij nuk i mungoi mbështetja e së fejuarës së tij, Wag Izabel Goulart.

Trapp është pjesë e ekipit të Panzerave, por në këtë ndeshje ishte në stol. Gjithsesi, kjo nuk e ndali modelen braziliane të brohoriste për gjermanët pas rezultatit 1-1.

Izabel nuk ka humbur asnjë ndeshje të Gjermanisë në Kupën e Botës. Në ndeshjen e djeshme ajo u shfaq e veshur më një jump-sweat të bardhë.Ajo është një figurë e njohur në rrjetet sociale, duke numëruar 4.5 milionë ndjekës vetëm në Instagram. Kujtojmë që kjo modele seksi ka qenë pjesë e Victoria’s Secret vite më parë.

55
55
R4444
R4444

R4

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: