De Biassi tekniku i Kombëtares shqiptare feston 60 vjetorin e lindjes sot. Tekniku italian nuk ka mundur të marrë dot për dhuratë një fitore nga ana e skuadrës mbrëmë por performanca e tyre duhet ta ketë bërë pa masë atë krenar, shkruan ‘newssport’.

Prej pesë vjetësh ai ka marrë në dorë pankinën e Komëtares sonë dhe ka bërë të lumtur çdo shqiptar me arritjen e Kombëtares për herë të parë në një Europian.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: