Modelja e famshme britanike Demi Rose rrëmben sërish vëmendjen e fansave të saj, duke i mbajtur të larta temperaturat në Instagram edhe pse këto ditë, moti është freskuar.

26-vjeçarja e konsideruar si një prej influencueseve kryesore në Instagram, me gati 18 milionë ndjekës, po kalon pushimet në bregdetin ishullor të Kaprit në Itali.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këtë zonë, ajo e zgjodhi për të ekspozuar koleksionet më të reja të të brendshmeve të markës me të cilën bashkëpunon, Pretty Little Thing, për të gjitha ato femra që ende nuk e kanë mbyllur sezonin e pushimeve verore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb